Умови проведення
обласного дитячо-юнацького фестивалю “Z_ефір»”
ГОЛОВНА МЕТА ТА ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ
Організатором
фестивалю є Дніпропетровська обласна державна адміністрація. Фестиваль
проводиться під патронатом голови облдержадміністрації з метою поліпшення
іміджу Дніпропетровщини як одного з розвинутих регіонів України та як такого,
що всебічно підтримує та створює
умови для самореалізації талановитих і обдарованих дітей та молоді.
Головна мета фестивалю – виявити нові таланти Дніпропетровщини, створити для дітей та
молоді можливість творчого спілкування та подальшого розвитку їх таланту.
Основними
завданнями фестивалю є:
виявлення і
підтримка творчо – обдарованих дітей та молоді
у реалізації їх творчого потенціалу;
виховання емоційно-ціннісного ставлення до однолітків, свого регіону та
країни;
створення естетично організованого дозвілля дітей та молоді;
залучення дітей та молоді до художньої творчості;
сприяння розвитку духовної культури особистості, культурному та естетичному
вихованню дітей та підлітків завдяки створенню атмосфери творчого спілкування
та демонстрації унікальності кожного творчого колективу та учасника;
зміцнення
та розвиток дружніх відносин між представниками молодого покоління;
створення
умов для спілкування, обміну досвідом
серед дітей та молоді, отримання
кваліфікованої консультації провідних митців (членів журі та незалежних
експертів фестивалю-конкурсу) для подальшого творчого розвитку;
популяризація народної, естрадної
творчості;
розкриття творчого потенціалу,
розширення репертуарного світогляду, встановлення нових контактів для взаємодії
та обміну досвідом між педагогами, керівниками колективів;
привернення уваги громадськості
до дитячо-юнацької творчості.
УЧАСНИКИ ФЕСТИВАЛЮ
У
фестивалі можуть брати участь професійні та аматорські творчі колективи та
виконавці різних жанрів традиційного, класичного, сучасного музичного,
хореографічного, театрального, спортивного та інших видів мистецтва, які: - мешкають у Дніпропетровській
області;
- віком від 5 до 16
років, у двох категоріях:
від 5 до 10 років
від 11 до 16
років;
- подали анкетні
дані
ПЕРЕЛІК НОМІНАЦІЙ ФЕСТИВАЛЮ “Z_ефір»”
1)
вокальне мистецтво (естрадний вокал, народний вокал, академічний
вокал, вокально-хореографічна композиція, шоу-групи, мюзикл тощо)
Кращий вокальний номер:
соло;
гурт;
2) інструментальний
жанр (класичне, народне, джазове мистецтво – соло на різноманітних інструментах,
ансамблі, оркестри, духовна музика, старовинна музика, довільний виступ та інше).
Кращий інструментальний номер:
соло;
гурт;
3) хореографічне
мистецтво (класичний танець, народний танець, східний танець, дитячий танець,
сучасний бальний танець, танцювальне шоу, сучасний естрадний танець, джаз,
модерн та інші):
соло;
гурт;
4)
театральне мистецтво (мініатюри, уривки з вистав, ляльковий театр,
театр пластики, художнє читання тощо).
5) Оригінальний жанр (циркові
виступи, пісочна анімація тощо)
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ФЕСТИВАЛЮ
Для
організації та проведення фестивалю облдержадміністрацією створено Організаційний комітет (далі – Оргкомітет).
До
участі в роботі Оргкомітету залучаються працівники культури, провідні діячі
мистецтва, керівники творчих спілок, підприємств, установ, організацій у сфері
культури (за згодою), представники обласної державної адміністрації.
Члени
організаційного комітету здійснюють організаційну роботу з та забезпечують
порядок його проведення.
Оргкомітет:
визначає
загальну творчу концепцію фестивалю;
складає
графік та визначає місця проведення відбіркових турів і фінального
гала-концерту;
формує
склад журі;
взаємодіє
з організаційних питань з учасниками фестивалю;
розробляє
систему заохочення, нагородження учасників;
оприлюднює
у ЗМІ інформацію про проведення фестивалю;
підводить
підсумки фестивалю;
виконує
інші функції, пов’язані з організацією та проведенням фестивалю.
ПОРЯДОК ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ
Участь у фестивалі безкоштовна.
Фестиваль “Z_ефір»” здійснюється у три етапи:
ПЕРШИЙ ЕТАП –
передбачає проведення огляду різножанрових концертних виступів у містах та
районах області.
Місцевий відбір відбувається у вигляді концертного заходу на визначених
територіях, згідно з номінаціями та за віковими категоріями.
Для проведення першого етапу створюється конкурсна комісія у вигляді
журі (видатні особи у сфері культури та спорту області) з визначення переможців
у номінаціях.
Виступи учасників – до 5 хвилин кожний, обов’язковою з наявністю фонограми,
записаної на флеш-носіях.
Після проведення першого етапу журі визначає переможців у кожній
номінації (1, 2, 3 місця), які будуть брати участь у другому відбірковому турі.
ДРУГИЙ ЕТАП – проводиться протягом
декількох днів у м. Дніпро та складається з виступів переможців першого туру.
Для
оцінювання та визначення переможців другого відбіркового туру запрошуються
видатні особи України.
Визначення переможців обласного фестивалю відбувається відповідно до
переліку затверджених номінацій.
ТРЕТІЙ ЕТАП – заключний
гала-концерт з нагородженням переможців та концертною програмою.
Нагородження відзнаками проводиться в урочистій обстановці за участю представників
громадськості.
Графік проведення
обласного
дитячо-юнацького фестивалю “Z_ефір”
I етап
|
Проведення I відбіркового туру обласного
дитячо-юнацького фестивалю “Z_ефір” на територіях області (згідно з
затвердженим графіком)
|
12.03-13.05
|
II етап
|
Проведення II відбіркового туру обласного
дитячо-юнацького фестивалю “Z_ефір” у м. Дніпро
|
16.05-18.05
|
III етап
|
Проведення гала-концерту з
нагородження переможців обласного дитячо-юнацького фестивалю “Z_ефір”
|
01.06
|
Календарний план заходів
обласного дитячо-юнацького
Фестивалю “Z_ефір”
Міста та райони проведення
|
Дата проведення
|
|
1.
|
м. Покров
|
14.03.18
|
м. Нікополь
|
||
Нікопольський район
|
||
м. Марганець
|
||
Томаківський район
|
||
Солонянський район
|
||
2.
|
м. Кам’янське
|
21.03.18
|
3.
|
м. Павлоград
|
28.03.18
|
Павлоградський
район
|
||
м. Тернівка
|
||
м. Синельникове
|
||
Синельниківський
район
|
||
Юр’ївський район
|
||
4.
|
м. Кривий Ріг
|
03.04.18
|
5.
|
(Кастинг у м. Кривий Ріг)
|
04.04.18
|
Криворізький район
|
||
Апостолівський
район
|
||
Софіївський район
|
||
Широківський район
|
||
6.
|
м. Вільногірськ
|
11.04.18
|
Верхньодніпровський
район
|
||
Криничанський район
|
||
П’ятихатський район
|
||
м. Жовті Води
|
||
7.
|
м. Першотравенськ
|
18.04.18
|
Петропавлівський
район
|
||
Межівський район
|
||
Васильківський
район
|
||
Покровський район
|
8.
|
м. Дніпро
|
25-26.04.18
|
9.
|
Петриківський район
|
03.05.18
|
Магдалинівський
район
|
||
Царичанський район
|
||
10.
|
м. Новомосковськ
|
10.05.18
|
Новомосковський
район
|
||
Дніпровський район
|
Немає коментарів:
Дописати коментар